KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12487193
nr 1248 7193
Färgetsning
efter Modigliani, Du Louvre, Jaques Villon Sci, ej signerad. Motivet: 49x30 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:48:38
300 kr
350 kr